Syn trenera Arki Gdynia trenował z Malarzem i spółką

Piłka nożna
Syn trenera Arki Gdynia trenował z Malarzem i spółką
fot. Cyfrasport

Bramkarze Legii Warszawa na środowy trening wyszli w niestandardowym składzie. Do tercetu bramkarzy dołączył również syn trenera Arki Gdynia, Leszka Ojrzyńskiego - Jakub, który na co dzień występuje w młodzieżowej drużynie Legii oraz reprezentacji Polski U-15.

Piłkarze trenowali pod okiem Krzysztofa Dowhania oraz Wojciecha Kowalewskiego. Poczynaniom młodzieżowca pilnie przypatrywał się również pierwszy bramkarz mistrzów Polski - Arkadiusz Malarz.

 

Urodzony 19 lutego 2003 roku bramkarz Jakub Ojrzyński uchodził za wielki talent. Młody bramkarz na początku lutego zeszłego roku przebywał na testach w Manchesterze United. Ojrzyński junior ćwiczył z drużyną Manchesteru przez tydzień.

 

- Pewna agencja menedżerska, która współpracuje z "Czerwonymi Diabłami" zaproponowała synowi wyjazd do Manchesteru. Była to dla niego ogromna szansa na zebranie doświadczenia. Kuba mógł zobaczyć na własne oczy, jak trenuje się w jednym z najlepszych klubów na świecie. Jednak nie było żadnego tematu transferu. Jest na to po prostu za młody, a poza tym gra obecnie w bardzo dobrej drużynie - powiedział swego czasu w Cafe Futbol Ojrzyński senior.

A.J., legia.com, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze