Quiroga zostaje w GKS Katowice

Siatkówka
Quiroga zostaje w GKS Katowice
fot. PAP

Gonzalo Quiroga będzie występował w drużynie GKS Katowicach w kolejnym sezonie PlusLigi. Argentyński przyjmujący dołączył do drużyny przed sezonem 2017/18.

25-letni przyjmujący szybko stał się jednym z filarów GKS Katowice. Wystąpił we wszystkich dotychczasowych 27 meczach, w których zdobył 333 punkty. Oprócz 283 skutecznych ataków zapisał na swoim koncie 17 bloków oraz 33 asy serwisowe. Przede wszystkim jest jednak ostoją przyjęcia zespołu.

 

Klub poinformował, że Quiroga przedłużył kontrakt z GieKSą i będzie występował w drużynie z Katowic również w sezonie 2018/19.

 

– Gonzalo pokazuje się w tym sezonie z bardzo dobrej strony, dlatego chcieliśmy, aby nasza współpraca trwała dalej. Cieszymy się, że zostaje z nami. To kolejny krok w stronę stabilizacji, ale i rozwoju drużyny – powiedział dyrektor sekcji siatkówki GKS Dariusz Łyczko.

 

– Chciałem zostać w Polsce i w Katowicach. Świetnie się tu czuję. Klub jest dobrze zorganizowany, a drużyna perspektywiczna. Cieszę się, że kolejny rok będę reprezentował barwy GieKSy – stwierdził Quiroga po podpisaniu nowego kontraktu.

RM, siatkowka.gkskatowice.eu
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie