Bednaruk: Mamy topór parę centymetrów od krtani

Siatkówka

– Topór, który wisi nad nami, jest coraz bliżej krtani. Odsunęliśmy go na parę centymetrów, ale na pewno ten topór cały czas nad nami wisi – powiedział trener Łuczniczki Bydgoszcz Jakub Bednaruk. Jego drużyna walczy o utrzymanie w PlusLidze.

W meczu 28. kolejki PlusLigi siatkarze Cuprum Lubin przegrali z Łuczniczką Bydgoszcz 2:3. Dla ekipy znad Brdy, która walczy o utrzymanie w PlusLidze to dwa niezwykle cenne punkty, które pozwoliły odskoczyć w tabeli ekipie BBTS Bielsko-Biała.

 

– Nie ukrywamy, że cały czas żyjemy na krawędzi, a topór, który wisi nad nami, jest coraz bliżej krtani. Odsunęliśmy go na parę centymetrów, ale na pewno ten topór cały czas nad nami wisi. Widać było, że w tym meczu daliśmy wszystko, co mieliśmy. Cztery pierwsze sety na przewagi. Może czasami brakowało nam jakości, ale było widać w tym dużo serducha i dużo walki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pokorą przyjmujemy te dwa punkty, pomimo tego, że prowadziliśmy 2:0 i fajnie byłoby wygrać za trzy – powiedział po meczu Bednaruk w rozmowie z Cuprum TV.

 

Siatkarze Łuczniczki w fazie zasadniczej zmierzą się jeszcze z Cerrad Czarnymi Radom (4 kwietnia, dom) oraz z Treflem Gdańsk (15 kwietnia, wyjazd).

 

– Nie mamy świąt. Teraz zagramy w środę, tak więc chłopcy w Wielką Sobotę, Wielką Niedzielę i lany poniedziałek będą trenować. Takie jest życie sportowca – dodał szkoleniowiec bydgoszczan.

 

Wypowiedź Jakuba Bednaruka w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze