Zatorski zaskoczony! Fartowny punkt rywali ZAKSY (WIDEO)

Siatkówka

Niezwykle rzadko zdarza się, by rywale w jakikolwiek sposób zaskoczyli Pawła Zatorskiego. Stało się to jednak w meczu Ligi Mistrzów między ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a VfB Firedrichshafen. W czwartym secie rywale w bardzo trudnej sytuacji przebili piłkę dołem na drugą stronę, a ta wpadła w linię boiska gospodarzy.

Siatkarze z Niemiec mogą mówić o dużym szczęściu. W czwartym secie zablokowany został przyjmujący Friedrichshafen Atanasis Protopsaltis. Koledzy z drużyny zdołali jakimś cudem go wyasekurować, a David Sossenheimer w niezwykle trudnej sytuacji odwrócony tyłem do siatki przebił piłkę oburącz dołem na drugą stronę siatki.

 

Przekonani, że Niemcy nie wyprowadzą kontry kędzierzynianie odprowadzili jedynie lecącą piłkę wzrokiem, a ta... wpadła w linię końcową za plecami libero ZAKSY Pawła Zatorskiego. W całą sytuację nie mógł uwierzyć szkoleniowiec mistrzów Polski Andrea Gardini, więc poprosił o challenge. Ten jednak potwierdził pierwszą decyzję sędziego i punkt powędrował do przyjezdnych.

 

ZAKSA ostatecznie wygrała cały mecz po emocjonującym tie-breaku.

 

Akcja VfB Friedrichshafen w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie