El. MŚ 2019: Polska - Albania. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
El. MŚ 2019: Polska - Albania. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfra Sport

Reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią w ramach eliminacji do mistrzostw świata we Francji. Biało-Czerwone podejmą rywalki z Bałkanów w piątek we Włocławku. Transmisja meczu Polska - Albania w Polsacie Sport.

Na wniosek PZPN do zorganizowania meczu wyznaczono Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej. To będzie trzeci mecz Polek we Włocławku. Jak dotychczas bilans rozegranych spotkań jest dla nas bardzo korzystny. W 2002 roku gospodynie ograły Izrael 4:0, zaś cztery lata później takim samym rezultatem zakończyło się starcie z Mołdawią.

Polska po trzech meczach tegorocznych eliminacji zajmuje drugie miejsce w grupie z dorobkiem sześciu punktów. Podopieczne Miłosza Stępińskiego wysoko ograły Białoruś i Albanię (4:1 w obu spotkaniach) i uległy Szwajcarii (1:2). Na bezpośredni awans mogą liczyć tylko zwycięskie drużyny z siedmiu grup eliminacyjnych, pozostałe cztery najlepsze ekipy z drugich miejsc rozegrają baraże.

 

 

Transmisja meczu Polska - Albania w eliminacjach mistrzostw świata kobiet od 17:15 w Polsacie Sport. Komentują Szymon Rojek i Joanna Tokarska.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze