UFC 223: McGregor aresztowany! Gwiazdor UFC sam oddał się w ręce policji

Sporty walki
UFC 223: McGregor aresztowany! Gwiazdor UFC sam oddał się w ręce policji
fot. PAP

Po czwartkowej awanturze, polegającej na zaatakowaniu autokaru przewożącego uczestników gali UFC 223, Conor McGregor (21-3, 18 KO, 1 SUB) postanowił oddać się w ręce policji. Nie wiadomo jeszcze jak poważne konsekwencje czekają irlandzkiego gwiazdora.

W czwartek ekipa McGregora zaatakowała autokar, którym podróżowali uczestnicy gali UFC 223 w Nowym Jorku, z Khabibem Nurmagomedovem (25-0, 8 KO, 8 SUB) na czele. Powodem zajścia były wzajemne animozje Rosjanina i Irlandczyka a także fakt, że pierwszy z nich spoliczkował w hotelu przyjaciela McGregora Artema Lobova (13-14, 4 KO, 2 SUB).

 

Świadomy swojego czynu i nieuniknionych konsekwencji "Notorious" zdecydował sam udać się na komisariat, aby wytłumaczyć swoje zachowanie. Jego wina jest jednak bezsprzeczna, ponieważ na jednym z nagrań widać, jak próbuje on rzucić w pojazd metalową barierką. Wcześniej zbił szybę "paleciakiem", raniąc tym samym Michaela Chiesę i Raya Borga.

 

Zarzuty dla Irlandczyka mogą być poważne, gdyż w wyniku ataku kontuzji wykluczających ich z karty walk nadchodzącej gali, doznali Chiesa i Borg, którym szkło z wybitych szyb pocięło twarze.

 

Na razie nie wiadomo jak poważne będą zarzuty postawione McGregorowi. Według rzecznika policji Conor dobrowolnie oddał się w ręce służb i obecnie prowadzone jest śledztwo. Przesłuchanie z jego udziałem zaplanowane zostało na godzinę 13.00.

 

Transmisja gali UFC 223 w Polsacie Sport od godziny 1:00 w nocy z soboty na niedzielę (7/8 kwietnia)!

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie