Krok od cudu w Madrycie, hit Nice 1 Ligi i nietypowe hobby Drwala. Czwartek w Polsacie Sport News

Inne
Krok od cudu w Madrycie, hit Nice 1 Ligi i nietypowe hobby Drwala. Czwartek w Polsacie Sport News
fot. PAP

Niewiele brakowało, aby doszło do cudu w Madrycie i Juventus Turyn doprowadził do dogrywki w meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Realem. W hicie Nice 1 Ligi Miedź Legnica podzieliła się punktami ze Stalą Mielec. W Sport Fleszach Polsat Sport News wyemitujemy również fragmenty rozmowy z Tomaszem Drwalem.

Juventus w środowym meczu był bliski powtórzenia niesamowitego wyczynu AS Roma z wtorku i wyeliminowania z Ligi Mistrzów Realu. Jednak w końcówce to Real rzutem na taśmę zapewnił sobie awans do półfinału Ligi Mistrzów po kontrowersyjnym rzucie karnym. Między słupkami na ostatnie sekundy stanął Wojciech Szczęsny, ale przy „jedenastce" wykonywanej przez Cristiano Ronaldo był bez szans.


W środę rozegrano również zaległą 23. kolejkę Nice 1 Ligi. W najciekawszym spotkaniu liderująca Miedź Legnica podzieliła się punktami ze Stalą Mielec. Jakie rezultaty padły w pozostałych siedmiu meczach?

W naszych Sport Fleszach co godzinę będą pojawiały się również fragmenty rozmowy z Tomaszem Drwalem. Pierwszy Polak w UFC opowie o ewentualnym powrocie do MMA, zaangażowaniu w popularyzację tego sportu w wojsku, a również nietypowym hobby.

Na gali KSW 43 niezwykle ciekawie zapowiada się starcie Michała Andryszaka z Philipem de Friesem o wakujący pas królewskiej kategorii KSW. Podczas walk Polaka nie można się nudzić. Zdecydowaną większość pojedynków kończy przed czasem. W Sport Fleszu Polak opowie o przygotowaniach do tego pojedynku.

Sport Flesze w Polsacie Sport News od 13.00 o pełnych godzinach. O 14:00 transmisja konferencji przed KSW 43. O 18.00, 21.00, 22.00 i 23.00 -  Polsat Boxing Night News.


Plan dnia w Polsacie Sport News:
 
13:00 - Sport Flesz
14:00 - Konferencja przed galą KSW 43
15:00 - Sport Flesz
16:00 - Sport Flesz
17:00 - Sport Flesz
18:00 - Polsat Boxing Night News
19:00 - Sport Flesz
20:00 - Sport Flesz
21:00 - Polsat Boxing Night News
22:00 - Polsat Boxing Night News
23:00 - Polsat Boxing Night News

Gdzie oglądać Polsat Sport News?
 
CYFROWY POLSAT: kanał 13
 
UPC:
- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507
- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561
 
NETIA: kanał 71
 
MULTIMEDIA: kanał 134
 
TOYA: kanał 452
 
A także w innych sieciach kablowych.
 
Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze