Dramat w Rosji! Ojciec dźgnął nożem syna kibicującego innej drużynie

Piłka nożna
Dramat w Rosji! Ojciec dźgnął nożem syna kibicującego innej drużynie
fot. PAP

W Rosji zapadł wyrok w sprawie ojca, który w listopadzie zeszłego roku zaatakował nożem syna, podczas oglądania derbów Moskwy, w których Spartak podejmował CSKA. Przyczyną awantury było to, że pierworodny mężczyzny kibicował drużynie rywali.

Według relacji, 54-letni Rosjanin jest zagorzałym kibicem Spartaka, podczas gdy jego syn wspiera CSKA. Czara goryczy została przelana w trakcie oglądania w telewizji stołecznych derbów. Między ojcem i synem wywiązała się kłótnia, w rezultacie której pierwszy z nich, w dzikim szale, rzucił się na drugiego z nożem.

Nastolatek został ugodzony w pierś, a na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie i policję. Jego życie udało się uratować, natomiast ojciec został zabrany przez służby. Ostatecznie 54-letni mężczyzna został skazany na cztery lata pozbawienia wolności za atak z narażeniem życia. Karę odbędzie w "kolonii reżimowej", czyli obozie dla skazańców.

 

W sobotę od godziny 12.55 na antenie Polsatu Sport Extra będzie miała miejsce transmisja derbowego meczu Dynamo Moskwa - Lokomotiv. Komentuje Grzegorz Michalewski.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze