Nice 1 Liga: GKS Katowice - Stal Mielec. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Nice 1 Liga: GKS Katowice - Stal Mielec. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W spotkaniu 26. kolejki Nice 1 Ligi GKS Katowice podejmie u siebie Stal Mielec. Oba zespoły dzieli w tabeli jedynie punkt, a do pełniącej rolę lidera Miedzi Legnica tracą odpowiednio pięć oraz sześć oczek. Transmisja meczu GKS Katowice - Stal Mielec w Polsacie Sport.

Do końca obecnego sezonu pozostało jeszcze 9 kolejek, a biorąc pod uwagę niewielkie różnica punktowe między zespołami na miejscach 1-6, emocji z pewnością nie zabraknie. GKS Katowice plasuje się obecnie na 4. lokacie i do pozycji premiowanej awansem brakuje jej jedynie punktu.

Nie bez szans na promocję do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej jest również Stal, która do Chojniczanki traci z kolei dwa oczka.

Faworytem meczu będą gospodarze, którzy mają na koncie pięć ligowych wygranych z rzędu i wydaje się, że ich forma zwyżkuje. Nieco gorzej idzie podopiecznym Zbigniewa Smółki. W ostatnich trzech meczach ani razu nie dali oni rady przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

- Przygotowania przebiegają tradycyjnie. Do treningów dołączyli Tomasz Foszmańczyk i Armin Cerimagić, więc wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli w składzie kłopot bogactwa. To co było dawno już za nami. W tej chwili liczy się dalsza walka o punkty i dobra gra w sobotnim spotkaniu ze Stalą - powiedział trener katowiczan Jacek Paszulewicz.

Transmisja meczu GKS Katowice - Stal Mielec od godziny 17.30 w Polsacie Sport. Komentują Marcin Feddek oraz Andrzej Iwan.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie