PlusLiga: ONICO Warszawa - Cuprum Lubin. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
PlusLiga: ONICO Warszawa - Cuprum Lubin. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

Po słodko-gorzkim zwycięstwie w Radomiu siatkarze z Warszawy stracili szanse na tytuł mistrza Polski. Pozostała im już tylko walka o siódme miejsce z Cuprum Lubin. Transmisja meczu rewanżowego ONICO Warszawa - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl i IPLA.tv.

W pierwszym meczu o 7. miejsce PlusLigi ONICO Warszawa pokonało na wyjeździe Cuprum Lubin 3:1. Rewanżowe starcie może być pożegnalnym występem obu ekip w obecnym sezonie, a już na pewno będzie ostatnim w karierze dla Guillaume Samiki.

 

Francuski przyjmujący zaliczył aż 205 meczów w barwach Francji️ i rozegrał 17 sezonów w profesjonalnych ligach siatkówki, w tym ostatnie trzy w Warszawie. Wcześniej występował także w Jastrzębskim Węglu, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle i AZS Częstochowa. Łącznie w PlusLidze rozegrał 157 spotkań i zdobył 1573 punkty.

 

– Guillaume Samica zasługuje, aby zakończyć karierę zwycięstwem, tak po prostu musi być! Bardzo dobrze spisywał się w tym sezonie, miał znakomita karierę. Nadal na treningach prezentuje wysoką formę, więc musi pozytywnie zakończyć tę wieloletnią przygodę – powiedział trener Antiga.

 

Obaj Francuzi przez wiele lat spotykali się na siatkarskich boiskach. Byli przyjaciółmi z reprezentacji, rywalami w PlusLidze, a ostatecznie trenerem i podopiecznym w ONICO Warszawa.


Transmisja rewanżowego meczu o siódme miejsce w PlusLidze ONICO Warszawa - Cuprum Lubin w poniedziałek 23 kwietnia od godziny 20:00 na Polsatsport.pl i w IPLA.tv.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze