Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. CyfraSport

W środę Jastrzębski Węgiel i Trefl Gdańsk rozpoczną bój o strefę medalową. Faworytem dwumeczu mogą wydawać się goście, którzy zajęli trzecie miejsce po sezonie zasadniczym. Najgroźniejszą strzelbą przyjezdnych będzie notujący fantastyczny sezon Damian Schulz. Transmisja meczu Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk od godz. 20:30 w Polsacie Sport Extra.

Pomimo trudności związanych z zawirowaniami sponsorskimi przed sezonem, Trefl Gdańsk wyszedł z opresji i zagrał świetny sezon zasadniczy zakończony na wysokim trzecim miejscu. Zespół Andrei Anastasiego ciągną Mateusz Mika, Piotr Nowakowski, Artur Szalpuk czy rewelacyjny atakujący Damian Schulz. Trefl zwyciężył aż 15 ostatnich spotkań!
 
To nie oznacza jednak, że Jastrzębski Węgiel znajduje się na przegranej pozycji. Dla nich zaczyna się zupełnie nowy rozdział w rozgrywkach: - Cieszymy się, że znaleźliśmy się w play offach. Wiemy, że rządzą się one swoimi prawami. To jest całkiem inne granie. Mamy doświadczonych zawodników na arenie międzynarodowej oraz w PlusLidze, jak Lukas Kampa czy Grzesiek Kosok, którzy wiele „widzieli” i grali w wielu ważnych spotkaniach. Mam nadzieję, że to oni będą nas ciągnąć w tych najważniejszych meczach – uważa Jakub Popiwczak, libero JW.
 
Na zwycięzcę z tej pary czeka w półfinale PGE Skra Bełchatów.
 
Transmisja meczu Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk od 20:30 w Polsacie Sport Extra.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze