Tragedia polskiego piłkarza! Złamał kręgosłup, jest w śpiączce

Piłka nożna
Tragedia polskiego piłkarza! Złamał kręgosłup, jest w śpiączce
fot. KS Legionovia
Drużyna KS Legionovia Legionowo podczas jednego z treningów.

Zaledwie 25-letni Daniel Kutarba poważnie ucierpiał w wypadku, który przydarzył się podczas jazdy na quadzie. Piłkarz drugoligowej Legionovii Legionowo ma uszkodzony kręgosłup oraz złamane obie nogi. Aktualnie znajduje się w stanie śpiączki.

"Poważnego wypadku doznał zawodnik Legionovii Legionowo, Daniel Kutarba. Młody obrońca po wypadku doznał połamania dwóch nóg oraz kręgosłupa. Aktualnie Daniel leży w śpiączce" - czytamy na oficjalnym serwisie Legionovii Legionowo.

Do wypadku doszło podczas jazdy na quadzie, kilkaset metrów od domu zawodnika. Kutarba przemieszczał się razem ze swoją dziewczyną, która wyszła z wypadku ze znacznie mniejszymi obrażeniami.

25-latek doznał uszkodzenia kręgosłupa, wstrząśnienia mózgu, ma złamane obie nogi oraz złamany obojczyk. Aktualnie przebywa w stanie śpiączki.

Obrońca jest wychowankiem Górnika Zabrze. Od sezonu 2016/2017 wzmocnił barwy Legionovii Legionowo. W biało-żółto-czerwonych barwach wystąpił 32 razy. W ostatnim czasie był czołowym zawodnikiem drużyny Roberta Pevnika.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze