MotoGP USA: Transmisja w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl

Moto
MotoGP USA: Transmisja w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl
fot. PAP

Hiszpan, który w zeszłym roku zdobył tytuł mistrzowski, jak do tej pory jest niepokonany na amerykańskiej ziemi. Marc Marquez zwyciężał na torze w Austin już pięciokrotnie. Pytanie, czy presja związana z wydarzeniami z ostatniej rundy w Argentynie nie będzie miała znaczenia w walce o pierwsze miejsce w USA? Transmisja MotoGP USA w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl.

Pojedynek, który rozpętał się po zakończeniu wyścigu na Termas de Rio Hondo pomiędzy Valentino Rossim, a Marquezem niewątpliwie wpłynie na atmosferę w padoku. O ile Hiszpan stracił panowanie na torze, o tyle Rossi rozpętał wojnę po zakończeniu wyścigu. ”Marquez zniszczył nasz sport. Nie szanuje innych zawodników” Mocne słowa dziewięciokrotnego mistrza świata będą wybrzmiewały jeszcze przez miesiące, jeśli nie przez lata. Jak mądrze na czwartkowej konferencji przyznał Jack Miller, warto by dojrzali zawodnicy nie zachowywali się jak dzieci i przypomnieli sobie historię Simmoncelliego i Daniego Pedrosy, która niestety zakończyła się tragicznie.

 

Zostawmy jednak te dywagacje na temat atmosfery pomiędzy zawodnikami, a wróćmy do tego co działo się na torze w Argentynie. Absolutnie fantastyczny, wygrany wyścig w  wykonaniu Cala Crutchlowa, który pozostawił za swoimi plecami Johanna Zarco, finiszującego pierwszy raz na podium, zawodnika Suzuki, Alexa Rinsa oraz genialnego w kwalifikacjach Jacka Millera. 

 

Ciekawe zatem, czy tym razem będziemy mieli nieoczekiwane podium wyścigu w Stanach Zjednoczonych. Organizatorzy Grand Prix próbowali naprawić nierówną nawierzchnie toru, jednakże zawodnicy twierdzą, że może mieć to ogromne znaczenie na zużycie opon, a niespecjalnie pomogło w wyrównaniu asfaltu w Austin. To oraz pogoda, która tradycyjnie może płatać figle szczególnie w sobotę, może wpłynąć na losy niedzielnych zmagań o Grand Prix USA.

 

Transmisja MotoGP USA od godziny 16.00 w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl. Zapraszamy!

Grzegorz Jędrzejewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze