Dwa oblicza Popka. Jego losy w Tańcu z Gwiazdami ważyły się do końca! (WIDEO)

Sporty walki
Dwa oblicza Popka. Jego losy w Tańcu z Gwiazdami ważyły się do końca! (WIDEO)
fot. Polsat

Niewiele brakowało, by Popek i Janja Lesar pożegnali się z "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"! Tym razem byli jedną z dwóch zagrożonych par i do końca musieli drżeć o dalszy udział w programie.

Na początek Popek i jego partnerka tańczyli sambę. Nie był to zbyt udany występ... W sumie otrzymali 22 punkty od jurorów (Iwona Pavlović - 4, Andrzej Grabowski - 8, Ola Jordan - 5, Michał Malitowski - 5).

 

- Przydałoby się trochę nielegalnych rytmów. Twoja samba była na pełnym legalu, ułożona, poprawna, ale troszeczkę nudna - ocenił Malitowski.

 

 

Później przyszła pora na walca angielskiego. Tym razem Popek czuł się jak ryba w wodzie, co widać było po ocenach! Jurorzy przyznali im w sumie 37 punktów (Iwona Pavlović - 9, Andrzej Grabowski - 10, Ola Jordan - 9, Michał Malitowski - 9).

 

- Zdecydowanie tańce standardowe są twoimi tańcami. Ładna rama, stóp nie widziałam, było za dużo dymu, ale może to dobrze - zachwycała się Jordan.

 

- Zawiodłem się na Tobie, myślałem, że jesteś latynosem jak ja, a ty jesteś standardowcem. Piękny klimat - dodał Malitowski.

 

 

Popek i Lesar znaleźli się wśród dwóch zagrożonych par. Ostatecznie, zakwalifikowali się do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Z programem pożegnali się Angelika Mucha (Littlemooonster96) i Rafał Maserak.

 

W całej rywalizacji pozostały już tylko cztery pary.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie