FEN 21: Reljić poznał nazwisko rywala

Sporty walki
FEN 21: Reljić poznał nazwisko rywala
fot. Materiały prasowe

Kewin Wiwatowski (4-5, 1 KO, 2 SUB) będzie rywalem Gorana Reljica (16-8, 5 KO, 6 SUB) podczas gali Fight Exclusive Night 21, która 25 maja odbędzie się we Wrocławiu.

Wiwatowski to 23-letni grudziądzanin, który starty w MMA przeplata z występami w formule K-1. W przeszłości rywalizował w dwóch kategoriach wagowych – półciężkiej i ciężkiej. Spośród czterech wygranych tylko jedno zostało przez Wiwatowskiego odniesione na punkty – w listopadzie 2016 roku sędziowie byli jednomyślni i dali mu pewne zwycięstwo nad Piotrem Kalenikiem. W swojej pierwszej walce Wiwatkowski poddał Adriana Czudzinowicza. Grudziądzanin w pierwszej rundzie znokautował Danielsa Riekstinsa podczas gali w Rydze.

 

Reljic jest doskonale znany wszystkim kibicom mieszanych sztuk walki w naszym kraju. 34-letni Chorwat w przeszłości reprezentował barwy KSW i w 2015 roku został nawet mistrzem tej federacji. W latach 2008-2010 występował pod szyldem UFC. Jest posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Reljic ma znakomite warunki fizyczne – mierzy aż 191 centymetrów. Zazwyczaj występował w wadze półciężkiej – to w niej święcił wiele sukcesów. Reljic będzie toczył w FEN walki w dwóch kategoriach wagowych – półciężkiej i średniej.

 

Karta walk FEN 21:

 

Thiago Vieira VS Andrzej Grzebyk -84 kg*

Łukasz Pławecki VS Wojciech Wierzbicki -77 kg K-1*

Toni Valtonen VS Marcin Zontek -93 kg

Jacek Jędraszczyk VS Tymoteusz Łopaczyk -77 kg

Kewin Wiwatowski VS Goran Reljic -93 kg

Łukasz Kopera VS Mateusz Głąb -70 kg

Patryk Nowak VS Marian Ziółkowski -70 kg

Oskar Somerfeld VS Szymon Dusza -77 kg

Grzegorz Ciepliński VS Marcin Sianos -120 kg

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze