Kalenga: Zapewnię Masternakowi ciężki nokaut

Sporty walki

- Boksuję na okrągło, mój trening nie ma końca, dlatego wiem, że stać mnie na zwycięstwo w najbliższej walce. Nazywam się "El Toro" i ponownie pokonam Masternaka! - powiedział Youri Kalenga (23-4, 16 KO).

Maciej Turski: Jesteś bardzo pewny siebie przed rewanżową walką z Mateuszem Masternakiem (40-4. 27 KO). Z czego to wynika?

Youri Kalenga: Miałem świetnych sparingpartnerów i solidnie przepracowałem okres przygotowawczy. Zdaję sobie sprawę, że Masternak poczynił postępy od naszego ostatniego spotkania w Monako, ale ja też stałem się lepszym bokserem. Chcę dać dobrą walkę, nie mam wątpliwości, że go znokautuję.

Co masz na myśli twierdząc, że stałeś się lepszym bokserem?

Moje umiejętności znacznie wzrosły, jestem o tym przekonany. Boksuję na okrągło, mój trening nie ma końca, dlatego wiem, że stać mnie na zwycięstwo w najbliższej walce. Nazywam się "El Toro" i ponownie pokonam polskiego boksera!

Transmisja gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w systemie PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w sobotę, 21 kwietnia, o godzinie 17:45.

Maciej Turski, kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie