Gala w Legionowie 2 czerwca! Cieślak gwiazdą walki wieczoru

Sporty walki
Gala w Legionowie 2 czerwca! Cieślak gwiazdą walki wieczoru
graf. Babilon Promotions

Michał Cieślak (15-0, 10 KO) ma za sobą problemy z dopingiem, jednak kariera pięściarza wydaje się wracać na właściwe tory. 28-latek na gali w Legionowie 2 czerwca zmierzy się w walce wieczoru z Siergiejem Radczenką (6-1, 1 KO), który sprawił wiele problemów byłemu mistrzowi świata, Krzysztofowi Głowackiemu (29-1, 18 KO).

Cieślak stoczył swój ostatni pojedynek 21 października 2017 roku, pokonując Ivicę Bacurina (28-13-1, 17 KO) w wadze ciężkiej. Pięściarz z Radomia wraca jednak do swojej macierzystej kategorii i 2 czerwca w Legionowie zmierzy się ze znanym polskim kibicom Radczenką.

Ten dał się już poznać polskim kibicom w tym roku w Nysie, gdzie dość nieoczekiwanie postawił twarde warunki byłemu mistrzowi świata wagi junior ciężkiej Głowackiemu. "Główka" wygrał z Ukraińcem na punkty, jednak w piątej rundzie leżał na deskach.

Ubiegłoroczny występ był dla Cieślaka powrotem po wpadce dopingowej podczas walki z Nikodemem Jeżewskim. Pięściarz na kilka miesięcy musiał pożegnać się z zawodowymi ringami, jednak wrócił i wciąż postrzegany jest jako wielka nadzieja polskiego boksu z zerem w miejscu porażek.

Inną ogłoszoną przez Tomasza Babilońskiego walką jest starcie Kamila Młodzińskiego (9-2-4, 5 KO) z Rafałem Grabowskim (1-0, 1 KO).

 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze