To będzie hymn reprezentacji Polski na MŚ 2018? (WIDEO)

Piłka nożna
To będzie hymn reprezentacji Polski na MŚ 2018? (WIDEO)
fot. Cyfrasport

Mistrzostwa świata 2018 coraz bliżej, dlatego powstała kolejna piosenka zagrzewająca reprezentację Polski. Posłuchajcie utworu "Nasz Czas" przygotowanego przez MC Sobieskiego i Dziemiana.

- To mój sposób dopingowania. Inni kibice śpiewają dla naszych piłkarzy na stadionie, ja robię to właśnie tak. Od dziecka byłem fanem naszej reprezentacji. Dzięki chwilom spędzonym z moim tatą, sport wgryzł mi się głęboko w serce. Moja muzyka wypływa z serca, więc ten utwór musiał powstać - tłumaczył MC Sobieski.

 

Raper z Kalisza ma nadzieję, że jego utwór natchnie Roberta Lewandowskiego i spółkę. Na MŚ w Rosji Polska zagra kolejno z Senegalem, Kolumbią i Japonią.

 

- Muzyka ma potężną siłę, o czym wielokrotnie się przekonałem. Spełnieniem marzeń byłaby wygrana przez Biało-Czerwonych mistrzostwa świata. Miałbym wtedy taką cichą satysfakcję, że podczas tak historycznych momentów, mój utwór rozbrzmiewał gdzieś cicho w tle - dodał.

 

 

"Nasz Czas" nie jest pierwszym utworem przygotowanym przez MC Sobieskiego przy okazji wielkiego turnieju. Jego hymn na Euro 2016 ma blisko dwa miliony wyświetleń na YouTube'ie. Artysta otrzymał nawet podziękowania od Kamila Grosickiego.

 

 

 

Wcześniej swoją propozycję na nadchodzący mundial przygotował Krzysztof Krawczyk. To "Lewandowski, gol dla Polski".

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze