To prawda, że siatkarki z ŁKSu miały mało korzystny kalendarz. Z półfinału na finał musiały w ciągu dwóch dni przejechać z Rzeszowa do Polic z przystankiem w Łodzi. Czyli przez całą Polskę. Zmęczenie zrozumiałe, ale nic nie usprawiedliwia ich postawy w pierwszym meczu finałowym. Jak to wyglądało? Zobaczcie w naszych serwisach.

 

Koszykarze dopiero weszli w decydująca fazę sezonu. Za nami dwa pierwsze ćwierćfinały – ten w Zielonej Górze pokazywały nasze kamery. Zatem przebieg i opinie po zwycięskim meczu Stelmetu BC z Rosą musiały się znaleźć w naszych serwisach.

To niesamowite jak rozrósł się wyścig szlakiem walk mjr. Hubala. Impreza, który kiedyś był półamatorski i jednodniowy, dziś jest jednym z najważniejszych w Polsce. Wieloetapowym i międzynarodowym. Zdradzimy wam, co dyrektor wyścigu – wicemistrz olimpijski z Seulu Andrzej Sypytkowski przygotował na tegoroczną edycję.


Uczestnicy KSW 44 przemówili. Co ciekawego działo się na pierwszej tak dużej konferencji prasowej przed galą w Trójmieście? Dowiecie się śledząc nasze serwisy, a mamy ich dziś sporo!

Plan dnia w Polsacie Sport News:

12:00 – Sport Flesz
13:00 – Sport Flesz
14:00 – Sport Flesz
15:00 – Sport Flesz
16:00 – Sport Flesz
17:00 – Sport Flesz
18:00 – Sport Flesz
19:00 – Sport Flesz
20:00 – Sport Flesz

Gdzie oglądać Polsat Sport News?

CYFROWY POLSAT: kanał 13

UPC:
- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507
- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561

NETIA: kanał 71