Popek pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami" (WIDEO)

Sporty walki
Popek pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami" (WIDEO)
fot. Polsat

Popek i Janja Lesar nie wystąpią już w tej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Para opadła w półfinale tego programu.

Popek i jego partnerka na początek zatańczyli jive'a. W sumie otrzymali 27 punktów (Iwona Pavlović - 6, Andrzej Grabowski - 9, Ola Jordan - 8, Michał Malitowski - 4).

 

- Paweł, ja się tak cieszę, że przeżyłeś tego jive'a. Trochę się pomyliłeś na początku, zapomniałeś wszystkich kroków. Ale dziękuję, że trenowałeś ciężko cały tydzień - powiedziała Jordan.

 

- Jest mi tak ciężko coś powiedzieć. Jeden z kabareciarzy miał taki skecz i mówił "jaka piękna tragedia" - zauważyła Pavlović.

 

 

W drugim tańcu, jakim był walc wiedeński, Popek zaprezentował się już lepiej. Tym razem jurorzy przyznali 30 punktów (Iwona Pavlović - 7, Andrzej Grabowski - 9, Ola Jordan - 8, Michał Malitowski - 6).

 

- Ten walc jest zawsze taki cukierkowy. U Ciebie jest słodko-gorzki - powiedział Malitowski.

 

- Rehabilitacja po tym pierwszym tańcu. Dlatego Ci gratuluję - przyznał Grabowski.

 

 

Popek i jego partnerka znaleźli się w dogrywce. To był ich najlepszy występ w odcinku półfinałowym, o czym świadczyło 35 punktów od jurorów (Pavlović - 8, Grabowski - 10, Jordan - 9, Malitowski - 8).

 

- Schrzaniłeś dwa kawałki, a teraz wróciłeś. Skupiłeś się i do przodu - podsumował Malitowski.

 

 

Jak się jednak okazało, był to ostatni występ Popka w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W finale wystąpią Beata Tadla i Jan Kliment oraz Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański.

 

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze