Ronaldo skręcił kostkę w El Clasico!

FC Barcelona zremisowała z Realem Madryt 2:2 w 237. już El Clasico, a w przerwie boisko opuścił Cristiano Ronaldo. Jak okazało się po meczu, Portugalczyk lekko skręcił kostkę. "Dla niego to niewielki temat, jednak był trochę zmartwiony" - stwierdził trener Królewskich, Zinedine Zidane. Czy kontuzja Portugalczyka to realne zagrożenie MŚ 2018?

Do rozpoczęcia mistrzostw świata w Rosji pozostał miesiąc, tymczasem w niedzielę zadrżały serca fanów Portugalii. Cristiano Ronaldo opuścił boisko podczas El Clasico z FC Barceloną już w przerwie z powodu spuchniętej kostki.

Cristiano lekko skręcił kostkę, odczuwał dyskomfort. W najbliższych godzinach zobaczymy, jak poważny jest to uraz - powiedział Emilio Butragueno, były piłkarz i jeden z dyrektorów Realu.

Ronaldo mówił, że dla niego to niewielki temat. Musimy poznać szkody, jakich doznała kostka. Był trochę zmartwiony, ponieważ jego noga spuchła... - wtórował mu Zidane.

Spotkanie na Camp Nou było formalnością, bowiem Barcelona już wcześniej zapewniła sobie tytuł mistrzowski. Pełen nieczystej gry i pięknych goli mecz zakończył się wynikiem 2:2 i był niezwykle efektownym widowiskiem.

Zanim CR7 opuścił boisko, trafił do siatki w 14. minucie. Później dla gości trafiał Gareth Bale, natomiast dla Dumy Katalonii tego wieczoru trafiali Luis Suarez i Lionel Messi.