Gracz Fortnite lepszy od Ronaldo! Jego posty cieszą się ogromną popularnością

E-sport
Gracz Fortnite lepszy od Ronaldo! Jego posty cieszą się ogromną popularnością
fot. PAP

Tyler Blevins, znany jako Ninja, ma powody do dumy. Jak się okazało, w kwietniu miał więcej interakcji w mediach społecznościowych niż jakakolwiek gwiazda sportu.

Według hookit.com, Ninja wywołał ponad 150 milionów interakcji, na które składają się polubienia, komentarze czy retweety. To robi wrażenia! Tym bardziej, że 26-latek ma zaledwie cztery miliony fanów, biorąc pod uwagę Facebooka, Twittera i Instagrama.

 

Drugie miejsce zajął Cristiano Ronaldo, mający 139,3 mln interakcji. Warto jednak zauważyć, że on w mediach społecznościowych ma blisko 320 milionów fanów!

 

Na sukces Blevinsa przełożyła się aktywność. W ciągu miesiąca opublikował 416 postów. Dla porównania, CR7 miał "tylko" 51 postów.

 

Kolejne miejsca zajęli Virat Kohli (43,1 mln), Sergio Ramos (41,3 mln) i Shaquille O’Neal (34,4 mln). Na liście są także Polacy. Joanna Jędrzejczyk (5,6 mln) zajęła 62. miejsce, natomiast Robert Lewandowski (4,9 mln) został sklasyfikowany na 78. pozycji.

 

Ninja to obecnie najpopularniejszy streamer na świecie. Dzięki grze w Fortnite zarabia pół miliona dolarów miesięcznie.

 

Fortnite to światowy fenomen. W marcu ten tytuł był najczęściej streamowaną i oglądaną grą na Twitchu, zrzucając z piedestału PlayerUnknown’s Battlegrounds.

 

Pełne zestawienie można znaleźć TUTAJ.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie