Wzruszające pożegnanie Leona z Zenitem Kazań (WIDEO)

Siatkówka

Wilfredo Leon pożegnał się z Zenitem Kazań, a występy w ekipie ze stolicy Tatarstanu zakończył czwartym z rzędu triumfem w Lidze Mistrzów. Po ceremonii wręczenia nagród rosyjski klub podziękował siatkarzowi za owocne lata współpracy.

Leon z Zenitem Kazań związał się w maju 2014 roku. Pojawienie się w klubie kubańskiego przyjmującego pomogło stworzyć jeden z najlepszych zespołów w historii siatkówki. Od sezonu 2014/2015 rosyjska drużyna wygrywa seryjnie wszystkie trofea zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Leon nie zawiódł swojego zespołu również w finałowym spotkaniu Ligi Mistrzów w konfrontacji z Cucine Lube Civitanovą. Kubańczyk asem serwisowym zakończył spotkanie i w najlepszy sposób pożegnał się z rosyjską drużyną. W przyszłym sezonie będzie reprezentował już barwy włoskiej Perugii.

Po ceremonii wręczenia nagród rosyjski klub postanowił podziękować Leonowi za owocne lata współpracy. Siatkarz symbolicznie pożegnał się z kolegami oraz włodarzami zespołu, a w tle rozbrzmiewał utwór Eltona Johna "Can You Feel The Love Tonight". Wzruszające chwile niezwykle poruszyły przyjmującego!

W załączonym materiale wideo pożegnanie Leona z Zenitem Kazań.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie