Gwiazda Bayernu Monachium zaprojektuje kolekcję ubrań

Piłka nożna
Gwiazda Bayernu Monachium zaprojektuje kolekcję ubrań
fot. Youtube/WeAreNyden

Obrońca Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec Jerome Boateng zaprojektuje kolekcję sezonową z nowym sieciowym sklepem Nyden. Linia swój debiut będzie miała wiosną 2019 roku.

17 maja 2018 roku Nyden rozpoczął współpracę z Boatengiem, w ramach której powstanie kolekcja odzieży oddająca niepowtarzalny styl sportowca. Kolekcja trafi do sklepów wiosną 2019 roku.

 

- Od zawsze lubię nosić ubrania, dzięki którym subtelnie, ale nie agresywnie mogę się wyróżnić – skomentował Jérôme Boateng, obrońca Bayernu Monachium i reprezentant Niemiec, prezentowany przez Roc Nation.

 

- Marka Nyden bardzo dobrze rozumie moje poczucie stylu i łączy nas podobna wizja. Razem opracujemy kolekcję, która będzie źródłem eleganckiego stylu na każdym kroku, od podróży samolotem do autobusu na mecz, wieczoru z rodziną czy kolacji w mieście. Kolekcja będzie połączeniem klasyki, wygody i elegancji, dzięki której można będzie wyrazić swoją osobowość bez zbytniej krzykliwości - dodał piłkarz.

 

„Jérôme jest prawdziwym liderem na boisku i poza murawą - skomentowała Stina Force, dyrektor kreatywna marki Nyden. - Wie, że nie tylko szata zdobi człowieka, ale liczy się także to, jak się ubrania nosi. Dzięki temu jest on tak dobrym przywódcą i ambasadorem naszej marki. Chcemy pracować z nim, żeby umożliwić wszystkim fanom naśladowanie jego stylu i pewności - dodała.

 

jk, PR Newswire
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie