Ważne zmiany w kadrze Trefla Gdańsk!

Siatkówka
Ważne zmiany w kadrze Trefla Gdańsk!
fot. PAP

Kadra Trefla Gdańsk zubożała o trzy nazwiska. Siatkarska drużyna z Trójmiasta nie podpisała nowych kontraktów z trzema zagranicznymi zawodnikami - TJ-em Sandersem, Danielem McDonnellem oraz Bradem Gunterem. Umowy siatkarzy obowiązywały rok i nie zostały przedłużone.

Wszyscy zagraniczni siatkarze dołączyli do drużyny Trefla przed rozpoczęciem sezony 2017/2018. Kanadyjski rozgrywający Sanders w barwach ekipy z Trójmiasta wystąpił w 36 spotkaniach, w których czterokrotnie otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika meczu. McDonnel zanotował 24 występy, a Gunter na parkiecie pojawił się 13 razy.

 

Kontrakty wszystkich zagranicznych siatkarzy obowiązywały rok, a zarząd Trefla postanowił nie przedłużać kończących się umów.

 

- Bardzo dziękujemy TJ-owi, Danowi oraz Bradowi za wszystkie spotkania rozegrane w barwach Trefla Gdańsk, ogromne zaangażowanie w codzienną pracę, a przede wszystkim wywalczone brązowy medal PlusLigi i Puchar Polski. Jesteśmy przekonani, że w Gdańsku kojarzyć się oni będą z tymi wspaniałymi sukcesami, a także ogromną otwartością w relacjach z fanami, za co także należą im się słowa uznania. Kontrakty zawodników obowiązywały rok i po rozgrywkach podjęliśmy decyzję o zmianach na tych pozycjach. Całej trójce życzymy powodzenia i wielu sukcesów w dalszej karierze, zarówno klubowej jak i reprezentacyjnej – powiedział prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski.

mt, Polsat Sport, sport.trefl.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze