Gala w Nadarzynie: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight

Sporty walki
Gala w Nadarzynie: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight
fot. Polsat Sport

Już w sobotę gala Ptak Warsaw Expo Boxing Night, która odbędzie się w podwarszawskim Nadarzynie. W walce wieczoru Robert Parzęczewski (20-1, 13 KO) skrzyżuje rękawice z Jacksonem Juniorem (21-9, 19 KO). Transmisja gali w Nadarzynie w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight.

Dla Parzęczewskiego będzie to trzecia walka w przeciągu dwóch miesięcy. W marcu pokonał Andrzeja Sołdrę, a na kwietniowej gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty znokautował Tima Cronina. W Nadarzynie przyjdzie mu się zmierzyć z Juniorem. Brazylijczyk w przeszłości walczył z takimi zawodnikami jak Rakhim Chakhkiev czy też Dmitry Bivol.

W sobotę zobaczymy również innego bohatera kwietniowej gali PBN. Damian Wrzesiński (13-1-2, 5 KO) po remisie z Michałem Chudeckim zmierzy się z uczestnikiem igrzysk olimpijskich w Londynie, posiadającym bogatą karierę amatorską Merabem Turkadze (5-1. 2 KO).

Rywala z Gruzji będzie miał również niepokonany na zawodowych ringach Mateusz Rzadkosz (7-0-1, 2 KO). Levan Lukhutashvili (8-2, 8 KO) to zawodnik, który wszystkie swoje wygrane walki kończył przed czasem. Ponadto w Nadarzynie zobaczymy m.in. bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek Tomasza Gromadzkiego (6-1-1, 1 KO) z Mariuszem Runowskim (4-2, 2 KO).

Wyniki ważenia:

Robert Parzęczewski (79,6 kg) Jackson Junior (80,2 kg)
Mateusz Rzadkosz (76,2 kg) - Levan Lukhutashvili (76,2 kg)
Tomasz Gromadzki (76,6 kg) - Mariusz Runowski (76,4 kg)
Damian Wrzesiński (62 kg) - Merab Turkadze (61,8 kg)
Martin Gottschall (84,2 kg) Paweł Strykowski (90,3 kg)

 

Transmisja gali Ptak Warsaw Expo Boxing Night w Nadarzynie od godziny 19.30 w Polsacie Sport Fight oraz od 20.30 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze