Zaprosił mamę do klatki! Wyjątkowe życzenia zawodnika FEN

Sporty walki

Na wyjątkowy gest podczas gali FEN 21 zdecydował się Mateusz Głąb (4-2, 1 KO, 2 SUB). Z okazji urodzin swojej mamy zaprosił ją do klatki i zaintonował "Sto lat".

Głąb nie zapomniał o zbliżających się urodzinach swojej mamy i po skończonej walce poprosił ochroniarzy o przepuszczenie jej do klatki. Kobieta pokonała długą drogę z trybun i gdy tylko stanęła na macie, zawodnik zaintonował "sto lat". Nie bez znaczenia był również fakt, że w sobotę obchodzony będzie Dzień Matki.

- Słuchajcie, to jest moja kochana mama, która cały czas mnie wspiera i dopinguje. W sobotę są zarówno jej urodziny, jak i Dzień Matki, więc zróbmy to wszyscy dla swoich mam! "Sto lat, sto lat" - wykrzyczał zawodnik.

Głąb przegrał swoją walkę z Łukaszem Koperą (8-2, 2 KO, 3 SUB) przez nokaut techniczny. Mimo sporych problemów na początku pierwszej rundy udało mu się później wyprowadzić celny cios kolanem i obalić przeciwnika, jednak odniesiona wcześniej rana pod okiem okazała się zbyt głęboka. Sędziowie ze względu na płynącą z rozcięcia krew nie dopuścili go do drugiej partii.

Spontaniczna inicjatywa Mateusza Głąba w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze