Zaskakujący kandydat na trenera Legii! Decyzja jeszcze w maju

Piłka nożna
Zaskakujący kandydat na trenera Legii! Decyzja jeszcze w maju
fot. Cyfrasport

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy Dean Klafuric, który wywalczył z Legią Warszawa mistrzostwo oraz Puchar Polski będzie w przyszłym sezonie dalej szkoleniowcem zespołu ze stolicy. Pojawił się bowiem niespodziewany kandydat do objęcia tego stanowiska, a mianowicie Jerzy Brzęczek.

W zakończonym niedawno sezonie Legię prowadziło trzech szkoleniowców. Na początku był to Jacek Magiera, potem Romeo Jozak, a na samym końcu Klafuric. Legia sięgnęła po dublet, ale nawet to może nie być wystarczający powód, by w klubie zostawić Chorwata, który na początku współpracy z legionistami był asystentem Jozaka.

 

Jeżeli Legia nie będzie chciała kontynuować współpracy z Klafuriciem, to zapewne nowym trenerem zostanie Brzęczek. Za 47-latkiem niezwykle udany sezon. Z jedną z rewelacji sezonu, Wisłą Płock wywalczył piąte miejsce ocierając się o grę w europejskich pucharach. Wcześniej pracował m.in. GKS Katowice czy też Lechii Gdańsk.

 

W środę lub czwartek Brzęczek ma się spotkać z władzami klubu z Łazienkowskiej, by dogadać się w sprawie ewentualnej umowy. 47-latek potrafił w zakończonym sezonie pokonać Legię na jej własnym stadionie, dwa pozostałe mecze warszawskiej ekipy z Wisłą Płock w sezonie 2017/2018 padły łupem mistrzów Polski.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze