EBL: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Polski Cukier Toruń czy Stelmet Enea BC Zielona Góra? We wtorek wyjaśni się, kto zdobędzie brązowy medal Energa Basket Ligi. Po pierwszym meczu bliżej celu są torunianie. Transmisja meczu Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra w Polsacie Sport Extra.

Glenn Cosey i spółka wygrali w Zielonej Górze 117:95. Szczególnie zaimponowali w czwartej kwarcie. Gospodarze zostali wówczas zdemolowani 46:27! To jeden z najlepszych wyników w historii PLK.

Porażka spowodowała trzęsienie ziemi w Stelmecie Enea BC Zielona Góra. W poniedziałek trener Andrej Urlep zrezygnował z prac. W tej sytuacji zastąpił go Andrzej Adamek, który do tej pory był asystentem słoweńskiego szkoleniowca.

O zwycięstwie w tej serii decyduje łączna suma punktów z dwóch meczów. Ewentualną dogrywkę rozgrywa się wyłącznie w drugim spotkaniu, tylko w przypadku równej sumy punktów obu zespołów w dwóch meczach.

Transmisja meczu Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra w Polsacie Sport Extra. Początek o godzinie 20:00.