Liga Narodów: Holandia - Polska. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka

Czas na kolejne mecze Polek w Lidze Narodów! Na początek trzeciego tygodnia rozgrywek Biało-Czerwone zmierzą się z Holenderkami, które obędą gospodyniami turnieju w Apeldoorn. Transmisja meczu Holandia - Polska w Polsacie Sport i Super Polsacie.

1:3 ze Stanami Zjednoczonymi, 3:2 z Włochami, 0:3 z Turcją, 3:2 z Chinami, 1:3 z Serbią i 2:3 z Tajlandią - tak prezentują się ich dotychczasowe wyniki podopiecznych Jacka Nawrockiego w Lidze Narodów. Po dwóch turniejach zajmują 13. miejsce w tabeli, co jednak nie odzwierciedla ich dobrej gry i stylu.

 

Holenderki w ostatnich latach grają bardzo dobrze. Wystarczy wspomnieć, że mowa o czwartej drużynie igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro i wicemistrzyniach Europy z 2017 roku. W Lidze Narodów zajmują obecnie 5. miejsce. Pokonały Tajlandię (3:0), Argentynę (3:1), Rosję (3:0), Belgię (3:2) oraz Japonię (3:0), natomiast przegrały ze Stanami Zjednoczonymi (0:3).

 

Transmisja meczu Holandia - Polska w Polsacie Sport i Super Polsacie. Początek o godzinie 19:20. Przedmeczowe studio w Polsacie Sport od godz. 18:50.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie