Liga Narodów: Polska - Brazylia. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Liga Narodów: Polska - Brazylia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Po przegranym meczu z Holandią w ramach trzeciego tygodnia Ligi Narodów, reprezentacja Polski zagra w Apeldoorn z Brazylią! Czy uda się jej odnieść trzecie zwycięstwo? Transmisja meczu Polska - Brazylia od 16.20 w Polsacie Sport!

Wtorkowe spotkanie należało do tego z gatunku trudniejszych, gdyż Holandia to obok Rosji oraz Serbii najsilniejsza ekipa z Europy. To nie oznacza, że w środę będzie łatwiej, bo przecież Brazylia to potęga na skalę światową. "Canarinhos" plasują się aktualnie na trzecim miejscu w Lidze Narodów, mając na koncie tylko niespodziewaną porażkę z Niemkami na otwarcie zmagań. W Apeldoorn na początek ograły w czterech setach Koreę Południową.

Z kolei podopieczne Jacka Nawrockiego znajdują się aktualnie na 14. miejscu na 16 drużyn, a jako że są jedną z czterech ekip pretendujących (Argentyna, Dominikana oraz Belgia), muszą się utrzymać, by w kolejnym sezonie wystąpić w elicie.

Polska reprezentacja w Lidze Narodów znalazła się w gronie zespołów pretendujących, razem z Belgią, Dominikaną i Argentyną. To oznacza, że najsłabszy z tej czwórki zostanie zdegradowany. Do tej pory od reszty drużyn wyraźnie odstaje Argentyna, która nie zdobyła jeszcze punktu.

Transmisja meczu Polska - Brazylia od 16.20 w Polsacie Sport! Przedmeczowe studio od 15.30 także w Polsacie Sport.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie