Trzeci Polak w klubie Serie A? Milion euro za zawodnika Wisły Płock

Piłka nożna
Trzeci Polak w klubie Serie A? Milion euro za zawodnika Wisły Płock
fot. CyfraSport

Liczba Polaków w lidze włoskiej może znowu wzrosnąć! Według serwisów włoskich SPAL Ferrara oferuje milion euro za obrońcę lub skrzydłowego Wisły Płock, Arkadiusza Recę. 22-latek zakończył miniony, niezywkle udany dla Nafciarzy sezon z trzema bramkami i sześcioma asystami.

Wisła Płock zakończyła rozgrywki 2017-2018 w czołówce Ekstraklasy pod wodzą Jerzego Brzęczka, a jedną z kluczowych postaci był Arkadiusz Reca. Skrzydłowy, który został z biegiem czasu przesunięty na lewą obronę zakończył sezon z 33 występami, trzema bramkami i sześcioma asystami.
 
To sprawiło, że zawodnikiem zainteresowały się kluby z zagranicy. Włoskie media informują, że Reca może dołączyć do Thiago Cionka i Bartosza Salamona w SPAL Ferrara. Klub, który cudem pozostał w Serie A planuje wzmocnienia na kolejny sezon. Na Polaka ma przeznaczyć około miliona euro.
 
Finalizacja rozmów między klubem a piłkarzem ma się odbyć po powrocie piłkarza z podróży poślubnej w przyszłym tygodniu. 22-latek miałby zastąpić w barwach SPAL Federico Mattiello, który był tylko wypożyczony z Atalanty. Do Wisły nie wpłynęła jednak oficjalna oferta.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze