Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News
fot. Cyfra Sport

Zgrupowanie w Arłamowie powoli zbliża się do końca. Trener Adam Nawałka dokonał selekcji i wytypował 23 piłkarzy, którzy pojadą na mundial do Rosji. W ostatniej chwili z kadry nieoczekiwanie wypadł lider zespołu Kamil Glik, który doznał kontuzji. Transmisja konferencji prasowej z udziałem reprezentantów Polski na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

W poniedziałek selekcjoner "Biało-Czerwonych" podał nazwiska 23 piłkarzy, którzy już za dziewięć dni pojadą do Rosji. Jednym z kilku zawodników, którzy mogli być pewni powołania i gry w pierwszym składzie był Kamil Glik. Środkowy obrońca AS Monaco doznał jednak kontuzji i jego wyjazd stanął pod znakiem zapytania. Naturalnym zmiennikiem dla 30-latka jest Marcin Kamiński, ale ostateczna diagnoza, co do stanu zdrowia Glika nie jest jeszcze znana.

W kadrze reprezentacji Polski znalazło się czterech piłkarzy, którzy na co dzień występują w Lotto Ekstraklasie: Michał Pazdan, Rafał Kurzawa, Artur Jędrzejczyk i Jacek Góralski.

We wtorkowej konferencji prasowej wezmą udział szef banku informacji Hubert Małowiejski, a także zawodnicy - Karol Linetty i Łukasz Fabiański.

Transmisja konferencji z udziałem kadrowiczów Adama Nawałki od godziny 14:15 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.


kl, Polsat SPort

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze