Materla: Janikowski jest wybitnym zawodnikiem. Będę czekał!

Sporty walki

Od pewnego czasu wiele mówi się o ewentualnej walce Michała Materli (26-6, 8 KO, 12 SUB) z Damianem Janikowskim (3-0, 3 KO). - Jeżeli on z trenerami uzna, że jest gotowy, ja tutaj cały czas będę - powiedział ten pierwszy po pokonaniu Martina Zawady (28-15-1, 18 KO, 5 SUB) na KSW 44.

Mateusz Borek: To była taka walka rozegrana po mistrzowsku, bez podpalania się. Zaczęło się od stójki, później zrobiłeś to, co powinien zrobić dobry, mądry, doświadczony zawodnik.

 

Michał Materla: Dziękuję bardzo. Irytowała mnie troszeczkę sytuacja. Fani dyskredytowali Martina przed walką. Naprawdę to jest wybitny zawodnik. On jest w tym sporcie tak samo długo, jak ja, jak jeszcze większość z was nie wiedziała, co to jest MMA. On też zasłużył na brawa.

 

Wielu polskich kibiców marzy o takim starciu. Mistrza Materli z młodym zdolnym Damianem Janikowskim. To jest dla dobry pomysł czy bardziej myślisz o rewanżu ze Scottem Askhamem?

 

Ja tutaj cały czas jestem. Siedemnaście lat stoję w klatce. Stawiano przede mną różne wyzwania. Damian jest wybitnym zawodnikiem. Jeżeli on z trenerami uzna, że jest gotowy, ja tutaj cały czas będę.

 

W załączonym materiale cała rozmowa z Michałem Materlą.

Mateusz Borek, MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie