MŚ 2018: Robbie Williams pokazał wulgarny gest podczas ceremonii otwarcia

Piłka nożna
MŚ 2018: Robbie Williams pokazał wulgarny gest podczas ceremonii otwarcia
fot. PAP/EPA

Podczas ceremonii otwarcia mistrzostw świata w Rosji w centrum uwagi znajdował się brytyjski piosenkarz Robbie Williams. Artysta zaśpiewał swoje cztery hitowe piosenki. Wszyscy jednak mówią nie o jego talencie muzycznym, tylko o wulgarnym geście, który wykonał w końcówce swojego występu.

Angielski wokalista na stadionie Łużniki w Moskwie zaszczycił publiczność swoim brawurowym występem przed meczem Rosja - Arabia Saudyjska (5:0). Na scenie 44-letniej gwieździe POP towarzyszyła rosyjska śpiewaczka operowa i solistka Wiedeńskiej Opery Narodowej - Aida Garifullina.

 

Jak pierwszy wybrzmiał przebój "Let Me Entertain You". Następnie swoją rolę odegrała Garifullina. Po chwili Williams znowu przejął "pałeczkę" i wykonał swój wielki hit "Feel". Następnie duet wspólnie zaśpiewał "Angel". Z kolei na bis słynny muzyk uraczył publikę "numerem" - "Rock DJ".

 

Wówczas były wokalista zespołu "Take That" ku zaskoczeniu wszystkich telewidzów, pokazał środkowy palec do kamery. Nie wiadomo, z czego wynikała taka reakcja Williamsa, ale z pewnością będzie ona szeroko komentowana na całym świecie.

 

 

 

 

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze