Dziekanowski: Rewolucji w składzie na Kolumbię nie będzie

Piłka nożna

Przed niedzielnym meczem z Polski z Kolumbią wszyscy zastanawiają się na jaką jedenastkę zdecyduje się Adam Nawałka. - Myślę, że rewolucji nie będzie, stawiam na dwie zmiany - stwierdził w Studiu Futbol 2018 Dariusz Dziekanowski.

Mecz z Kolumbią będzie spotkaniem o być albo nie być. Polska musi zagrać o niebo lepiej i postarać się o pełną pulę, by pozostać w grze o awans z grupy H. Cała Polska zadaje sobie pytanie, na kogo postawi Adam Nawałka.

 

- Myślę, że rewolucji nie będzie. Stawiam na dwie zmiany. Adam Nawałka czeka co będzie z Kamilem Glikiem, czy będzie gotowy na sto procent. Środkowa linia słabo funkcjonowała. Nie było rozegrania, pomoc nie istniała, więc tutaj też potrzebna jest korekta - powiedział Dziekanowski.

 

Ekspert Polsatu Sport zauważył, że obecnie panująca atmosfera nie przypomina tej, która towarzyszyła kadrze na Euro 2016. Piłkarze m.in. nie chcą tak bardzo rozmawiać z dziennikarzami.

 

- Moim zdaniem to zła obserwacja zawodników, którzy brali udział w zgrupowaniach w Juracie i Arłamowie. Atmosfera, która była w 2016 podczas Euro napawała nas entuzjazmem. Wtedy zawodnicy nie chowali się, teraz jest trochę inaczej. Atmosfera chyba nie jest najlepsza - dodał.

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie