Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po rozstrzygnięciach w grupach C i D

Piłka nożna
Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport po rozstrzygnięciach w grupach C i D
fot. Polsat Sport

Znamy już połowę drużyn, które zagrają w 1/8 finału mistrzostw świata. W środowym Studiu Futbol 2018 gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Dariusz Dziekanowski oraz Dariusz Wdowczyk. Transmisja w Polsacie Sport oraz Polsacie Sport News.

We wtorek doszło do rozstrzygnięć w grupach C i D. Najpierw awans do 1/8 finału zapewniła sobie Dania i obok Francji, która wyjście z grupy miała zapewnione już po drugiej kolejce zagra dalej. Obie ekipy zmierzyły się ze sobą na Stadionie Łużniki i pierwszy raz na tym mundialu oglądaliśmy bezbramkowy remis. W drugim meczu grupy C Peru wygrało z Australią. Oba zespoły pożegnały się jednak z mistrzostwami świata.

 

Dużo więcej dramaturgii mieliśmy w wieczornych spotkaniach. Argentyna w meczu o wszystko zmierzyła się z Nigerią. Dopiero w 86. minucie Albicelestes zdobyli gola na 2:1, który dał im awans z drugiego miejsca. Pierwszą pozycję zajęli Chorwaci, którzy skompletowali 9 punktów. W 1/8 finału Argentyna zmierzy się z Francją, Chorwacja zagra zaś z Danią.

 

We wtorek odbyła się również konferencja prasowa, w której udział wzięli Łukasz Fabiański oraz Kamil Glik. Obaj zapewne wyjdą w pierwszej jedenastce w czwartkowym meczu z Japonią.

 

Program Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. O godzinie 8.00 serwis informacyjny Futbol News 2018.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze