McClendon odchodzi z ŁKS Commercecon Łódź

Siatkówka
McClendon odchodzi z ŁKS Commercecon Łódź
fot. Cyfrasport

Po roku spędzonym w ŁKS Commercecon Łódź Deja McClendon zdecydowała się na przeprowadzkę do Włoch. W sezonie 2018/19 nasza była przyjmująca będzie reprezentować zespół Serie A2 – Delta Informatica Trentino.

Przypomnijmy, że McClendon zaczynała siatkarską karierę w drużynie Pennsylvania State University. W 2013 roku przeniosła się do İqtisadçı Baku, z którym wywalczyła brązowy medal Azerbejdżanu. W 2014 roku podpisała kontrakt z Atomem Trefl Sopot, z którym zajęła 2. miejsce w Pucharze CEV, wicemistrzostwo i Puchar Polski. Kolejny sezon, podczas którego reprezentowała barwy Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza, zakończyła kontuzją.

 

Po przymusowej rocznej przerwie zdecydowała się wrócić do Polski i podpisała kontrakt z Łodzi. Przeprowadzka okazała się udana - z ŁKS Commerecon Deja do swojej kolekcji dołożyła srebrny medal mistrzostw Polski sezonu 2017/2018.

 

– Jesteśmy szczęśliwi i zaszczyceni, że zawodniczka kalibru Dejy przyjęła naszą propozycję – przyznał dyrektor sportowy Trentino w wypowiedzi dla strony internetowej klubu.

RM, ŁKS Commercecon Łódź
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie