Konferencja Nawałki i Bońka: Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja Nawałki i Bońka: Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP

We wtorek odbędzie się konferencja z udziałem Adama Nawałki oraz Zbigniewa Bońka, podczas której wyjaśni się zapewne przyszłość dotychczasowego selekcjonera reprezentacji Polski. Transmisja konferencji Adama Nawałki na Polsatsport.pl.

Nawałka prowadzi reprezentację Polski od listopada 2013 roku. W tym czasie awansował na Euro 2016, na którym jego piłkarze doszli do ćwierćfinału przegrywając tam po rzutach karnych z Portugalią. Potem reprezentacja wywalczyła również prawo gry na MŚ 2018.

 

W Rosji tak kolorowo już jednak nie było. Polacy przegrali dwa pierwsze mecze, z Senegalem i Kolumbią i szybko pożegnali się z turniejem. W meczu pocieszenia udało im się wygrać z Japonią, ale nie poprawiło to nastrojów i na kadrę Nawałki spadła fala krytyki.

 

Spekulacje co do przyszłości reprezentacji oraz samego selekcjonera trwają już od kilku dni i zapewne wtorkowa konferencja wiele wyjaśni. Czy Nawałka pozostanie na swoim stanowisku i co powie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek? Odpowiedź już we wtorek.

 

Konferencja z udziałem Adama Nawałki oraz Zbigniewa Bońka od godziny 12.00 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie