Ronaldo będzie miał swój „Truman Show”? Gigantyczne pieniądze na stole

Piłka nożna
Ronaldo będzie miał swój „Truman Show”? Gigantyczne pieniądze na stole
fot. Cyfrasport

Według amerykańskiego tygodnika Variety popularne medium społecznościowe Facebook chce, aby powstał serial dokumentalny o Cristiano Ronaldo opowiadający o jego życiu sportowym oraz prywatnym. Projekt nie jest jeszcze potwierdzony, ale miałby przypominać serial z Tomem Brady, gwiazdorem NFL.

Portugalczyk jest najczęściej wyszukiwaną osobą w wyszukiwarce Google oraz na Facebooku. Na temat jego przyszłości panuje prawdziwa psychoza. Czy przeprowadzi się do Włoch? Czy zamieszka w Turynie? I czy wreszcie zagra w Juventusie? Ten oraz inne wątki dotyczące CR7 są poruszane w mediach społecznościowych. To właśnie na jednym z nich – facebooku miałoby dojść do powstania 13-odcinkowego serialu opowiadającego o życiu Ronaldo.

 

Kto jeszcze nie wie w jaki sposób ów serial miałby zostać skonstruowany, niech obejrzy znany amerykański film z Jimem Carreyem w roli głównej „Truman Show”, w którym główny bohater jest od świtu do nocy obserwowany przez niezliczoną liczbę kamer. Ten jednak nie wie o tym, w przeciwieństwie do Ronaldo, który rzecz jasna za zgodę na filmowanie jego życia dostanie 10 milionów dolarów.

 

Na razie nie wiadomo, gdzie miałby zostać kręcony materiał o Ronaldo, bowiem nieznana jest przyszłość klubowa Portugalczyka. Być może ekipa filmowa w celu nakręcenia tego serialu będzie zmuszona wybrać się do Turynu.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie