UFC: Jędrzejczyk już w wysokiej formie przed kolejną walką (WIDEO)

Sporty walki
UFC: Jędrzejczyk już w wysokiej formie przed kolejną walką (WIDEO)
fot. Facebook

Joanna Jędrzejczyk już w nocy z 28/29 lipca powróci do oktagonu UFC. Była mistrzyni kategorii słomkowej przed konfrontacją z Tecią Torres (10-2, 1 SUB) nie traci czasu i wylewa siódme poty podczas przygotowań do walki w Calgary!

Joanna Jędrzejczyk pod koniec lipca powróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. Była mistrzyni kategorii słomkowej w ostatnich dwóch występach musiała uznać wyższość Rose Namajunas. Polka straciła pas mistrzowski podczas gali UFC 217, a na UFC 223 nie zdołała odzyskać tytułu. Od maja 2017 roku popularna "JJ" nie zapisała w swoim rekordzie zwycięskiego pojedynku, ale w Calgary ma powrócić na odpowiednie tory.

Jędrzejczyk nawet na chwilę nie przerywa okresu przygotowawczego. Polka nie wzięła nawet udziału podczas chętnie obleganego przez gwiazdy "International Fight Week", który został zwieńczony znakomitą galą UFC 226 w Las Vegas. Olsztynianka szlifuje swoją formę w klubie American Top Team w Coconut Creek na Florydzie i szykuje się do powrotu ze zdwojoną siłą.

- Każdy mój cios będzie dokładnie trafiał w zamierzony cel - napisał Jędrzejczyk pod filmem opublikowanym w mediach społecznościowych.

Transmisja gali z walką Joanny Jędrzejczyk z Tecią Torres w nocy z soboty na niedzielę 28/29 lipca na sportowych antenach Polsatu!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie