Fantasy 1 Liga: 10 najdroższych piłkarzy w grze

Piłka nożna
Fantasy 1 Liga: 10 najdroższych piłkarzy w grze
fot. CyfraSport

W piątek 20 lipca rusza sezon 2018/2019 na pierwszoligowych boiskach. Jacy piłkarze są najdrożsi w menedżerze Fantasy 1 Liga? Sprawdźcie zestawienie.

1. Łukasz Grzeszczyk (3,5 mln) - środkowy pomocnik GKS-u Tychy zapracował sobie na najwyższą cenę w grze znakomitą wiosną w sezonie 2017/2018. Grzeszczyk wykonywał praktycznie wszystkie stałe fragmenty, notując asysty i bezpośrednie gole, a to przekładało się na masę zdobytych punktów. Dlatego jest zdecydowanie najdrozszy w grze.

2. Jacek Kiełb (2,8 mln) - zdecydowanie najbardziej znany piłkarz na zapleczu Ekstraklasy. Niespodziewanie opuścił grającą w najwyższej klasie rozgrywkowej Koronę Kielce na rzecz spadkowicza z Niecieczy. Powinien dawać menedżerom grającym w Fantasy 1 Lidze bardzo dużo cennych punktów.

3. Bartosz Spiączka (2,6 mln) - kolejny zawodnik Bruk-Betu Termaliki. W Ekstraklasie nie gwarantował wielu punktów notując w 36 meczach poprzedniego sezonu tylko 3 gole i 1 asystę.

4. Dariusz Trela, Vlastimir Jovanovic, Vladislavs Gutkovskis, Paweł Zawistowski, Dariusz Formella (2,5 mln) - trzej pierwsi to piłkarze klubu z Niecieczy, który dominuje, jeśli chodzi o zestawienie najdroższych zawodników w grze. Trela jest też bramkarzem, za którego trzeba wydać najwięcej pieniędzy. Zawistowski i Formella to zaś gracze, któzy są już doskonale znani kibicom 1 Ligi. Obaj wiosną jednak zawodzili i nie przynosili menedżerom wielu punktów. Czy teraz będzie podobnie?

9. Radosław Janukiewicz, Janusz Surdykowski, Adrian Błąd, Kamil Zapolnik (2,4 mln) - z dziesiątki najdroższych piłkarzy w Fantasy 1 Lidze zrobiła się dwunastka, ale aż czterech zawodników kosztuje 2,4 mln. Każdy z nich jest jednak wart swojej ceny. Janukiewicz to bramkarz, który w poprzednim sezonie najczęściej zachowywał czyste konto. Surdykowski gwarantował gole w wielu meczach, podobnie jak świetny na wiosnę Zapolnik. Z kolei Błąd był jednym z niewielu jasnych punktów GKS-u Katowice.

 

Menedżer Fantasy 1. Liga jest dostępny pod adresem https://fantasy.polsatsport.pl/pl.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie