- To pokój, w którym dzieje się magia. Poza blaskami fleszy rodzą się tu wszystkie pomysły i zostają podjęte wszelkie decyzje. Może powstanie także liga legend? Dzięki Dana White za rozmowę. Fajnie było powspominać przeszłość i porozmawiać o przyszłości - napisał w poście na Instagramie Vitor Belfort.

Brazylijczyk wrzucając zdjęcie nie zwrócił jednak dokładnie uwagi na to, co znajdowało się za plecami jego oraz Dany White'a. Na tablicy błyskawicznie kibice dostrzegli rozpiskę najbliższych gal UFC, a w tym m.in. planowaną galę w Rosji. Nic w tym dziwnego poza tym, że obok daty i miejsca znalazły się dwa nazwiska, które mają być główną atrakcją wydarzenia w Moskwie. W walce wieczoru w kategorii ciężkiej mieliby zmierzyć się Mark Hunt (13-12-1-1NC, 10 KO) oraz Alexey Oleynik (56-11-1, 8 KO, 44 SUB).

Samoańczyk ostatnio zanotował porażkę w starciu z Curtisem Blaydem podczas gali UFC 221 w lutym bieżącego roku, a Rosjanin w maju na UFC 224 poddał już w pierwszej rundzie Juniora Albiniego. W kalendarzu obaj nie mają zaplanowanych walk, więc zestawienie jak najbardziej należy do tych możliwych do realizacji.