Kibice Legii przeżyli ogromne rozczarowanie we wtorkowy wieczór. Ich ulubieńcy sensacyjnie w fatalnym stylu przegrali z mistrzem Słowacji. Awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów wydaje się być w tej chwili bardzo odległym marzeniem. Trener ekipy z Łazienkowskiej 3, Dean Klafurić wziął w obronę swoich podopiecznych. Chorwacki szkoleniowiec wyznał, że dzień przed meczem jego zawodników dopadł wirus.

 

Po porażce z ekipą prowadzoną przez byłego zwierzchnika piłkarzy Piasta Gliwice Radoslava Latala, na mistrzów Polski spadła ogromna fala krytyki. Jednak niektórzy podeszli z humorem do całej sytuacji. Pewien klub z powiatu gliwickiego na swoim twitterowym profilu zwrócił się do Legii z propozycją. - Hej Legia Warszawa. Mamy dla Was propozycję - zamiana boisk. My z chęcią zagramy na równej murawie, a Wasze "gwiazdy" grając na naszym "Kęp Noł" będą miały przynajmniej wytłumaczenie, czemu im piłka od nogi odskakuje... - taki oto wpis pojawił się na koncie twitterowym drużyny Naprzód Świbie. Adresat, w tym przypadku Legia, nie odniosła się do tego pomysłu.

Legia w ostatnim czasie przegrała trzy bardzo ważne mecze przed własną publicznością. W Superpucharze uległa Arce Gdynia (2:3), w lidze musiała uznać wyższość Zagłębia Lubin (1:3) oraz nie sprostała w eliminacjach Ligi Mistrzów Spartakowi Trnawa (0:2).