Pochodząca z Gdańska 24-letnia środkowa mierzy 186 centymetrów wzrostu. Do Legionovii trafiła przed rokiem z Atomu Trefla Sopot, wcześniej zaś broniła barw m.in. Gedanii Gdańsk i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

– Bardzo się cieszę, że kolejny sezon spędzę w Legionowie. Jest to miejsce, w którym czuję się dobrze. Atmosfera jest super, a niezawodni kibice, którzy jeżdżą za nami po całej Polsce, są niczym siódmy zawodnik na boisku. Myślę, że dzięki doświadczeniom z poprzedniego sezonu będziemy dojrzalszym zespołem i będzie to dla nas udany czas! – powiedziała Wójcik.

26-letnia Kicka grała już w barwach Legionovii w pierwszym sezonie klubu w ekstraklasie. Reprezentacyjna atakująca z Białorusi mierzy 188 centymetrów wzrostu, a od czasu ostatniego pobytu w Legionowie występowała w ligach: niemieckiej (Dresdner SC), tureckiej (Trabzon Idmanocagi), rumuńskiej (CSM Bukareszt) i koreańskiej (Incheon Heungkuk Life Pink Spiders).

Do ekipy pierwszego zespołu Legionovii dołączyły również dwie utalentowane juniorki: atakująca Natalia Dąbrowska i środkowa Aleksandra Rojecka, które dostaną swoją szansę treningów z pierwszym zespołem.