Zawodnik MMA zasztyletowany na ulicy przez ochroniarza

Sporty walki
Zawodnik MMA zasztyletowany na ulicy przez ochroniarza
fot. YouTube

Uzbekistański zawodnik MMA i były zapaśnik, uczestnik Igrzysk Azjatyckich, Jamshid Kenzhayev przed kilkoma dniami został zasztyletowany na ulicach Taszkientu. Sprawcą okazał się ochroniarz jednego z nocnych klubów w stolicy Uzbekistanu.

25-letni Kenzhayev był swego czasu zapaśnikiem w stylu wolnym i reprezentował nawet Uzbekistan na Igrzyskach Azjatyckich. Zdecydował się jednak zmienić dyscyplinę sportu na MMA, w którym radził sobie bardzo przyzwoicie, o czym świadczy choćby tytuł mistrza kraju.

8 sierpnia doszło jednak do tragedii. Kenzhayev postanowił wraz ze znajomymi wybrać się do jednego z klubów w Taszkiencie, ale nigdy do niego nie wszedł. Na nagraniu z monitoringu widać, że zawodnik MMA w agresywny sposób probował dostać się do środka. Uniemożliwili mu to ochroniarze.

Kenzhayev przyjął od nich sporo ciosów, a potem powalono go na ziemię i zaczęto kopać. Niespodziawanie jeden z ochroniarzy wyciągnął nóż, prawdopodobnie należący do samego Kenzhayeva, i zadał sportowcowi, tym razem śmiertelne, ciosy.

Nagranie z monitoringu pozwoliło policji natychmiast aresztować mordercę. Dochodzenie jest w toku.

BA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze