Tajna broń Kołeckiego na najtrudniejszą walkę w karierze? "To będzie masakra"

Sporty walki

Już w sobotę w Międzyzdrojach odbędzie się gala Babilon MMA 5. Jednym z jej głównych bohaterów będzie oczywiście Szymon Kołecki (6-0, 6 KO), który może mieć pewną niespodziankę dla swojego rywala, a także kibiców. Tak przynajmniej twierdzi jego trener...

Kołecki już w najbliższą sobotę stoczy kolejną zawodową walkę. Na gali Babilon MMA 5 zmierzy się z wymagającym Michałem Bobrowskim i będzie to prawdopodobnie najtrudniejszy test w karierze. Do tej pory złoty medalista olimpijski wszystkie sześć pojedynków skończył z tarczą, do tego za każdym razem wygrywał przed czasem i to w pierwszych rundach. Eksperci zachwycają się jego siłą fizyczną oraz znakomitym wykorzystywaniem swoich najlepszych stron.

Czy Kołecki może czymś zaskoczyć przeciwnika? Jego trener Mirosław Okniński jest przekonany, że jak najbardziej!

 

- Nie chciałbym zdradzić, ale szykujemy obrotowe kopnięcie z wyskoku i myślę, że nikt w to nie uwierzy, ale dopiero, jak zobaczycie, co Szymek zrobi, to naprawdę będzie to ekstra! Boję się tego! Jest w takiej formie, że to będzie prawdziwa masakra! - powiedział.

Kołecki, który był gościem Puncher Extra Time, przyznał, że bardzo cieszy go znakomita forma swojego trenera, ale niekoniecznie spodziewa się po sobie takiego skończenia. 

Warto jednak przekonać się na własne oczy!

Transmisja gali Babilon MMA 5 w sobotę od godziny 20.30 w Polsacie Sport Fight, od 21.55 w Super Polsacie, a od 23.05 w Polsacie.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze