Gamrot wyzwał do walki byłego mistrza UFC!

Sporty walki

Mateusz Gamrot (14-0, 1 NC, 4 KO, 4 SUB) jest bez wątpienia jednym z najlepszych zawodników KSW bez podziału na kategorie wagowe. Mistrz dywizji lekkiej zaproponował na Twitterze walkę byłemu czempionowi organizacji UFC.

Gamrot ma praktycznie wyczyszczoną dywizję do 70 kg i szuka kolejnych wyzwań. W KSW jest od 2013 roku, nie przegrał jeszcze ani jednej walki. Na swoim koncie ma dziesięć zwycięstw i jedno no contest.

 

Na Twitterze "Gamer" zaproponował walkę Eddie'emu Alvarezowi (29-6, 1 NC, 16 KO, 7 SUB). Amerykanin to dwukrotny mistrz Bellatora, ale największą sławę przyniosły mu występy w organizacji UFC. W 2016 roku pokonał Rafaela dos Anjosa i zabrał mu pas kategorii lekkiej. Stracił go już w pierwszej obronie, a jego pogromcą był Conor McGregor. Później stoczył jeszcze trzy walki pojedynki, ostatnio przegrał z Dustinem Poirierem.

 

- To byłaby ogromna przyjemność powitać Alvareza w KSW. To wybitny zawodnik, mistrz dwóch organizacji. Jestem pewny, że dalibyśmy najlepszą wojnę w historii KSW. Jeśli on będzie mógł, to jestem gotowy - napisał Gamrot.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze