KSW: Brazylijski bombardier liczy na walkę z Narkunem. "Wiem, że zdobędę pas"

Sporty walki

Mogący poszczycić się trzynastoma nokautami w zawodowej karierze Wagner Prado (14-3-1NC, 13 KO) liczy, że uda mu się skrzyżować rękawice z Tomaszem Narkunem (15-2, 3 KO, 12 SUB). - Wiem, że zdobędę pas - przyznał.

"Caldeirao" zadebiutował w największej polskiej organizacji MMA w czerwcu tego roku na gali KSW 44. I zrobił to w imponującym stylu, gdyż po dobrym pojedynku pokonał przed czasem Chrisa Fieldsa. Jak zapowiada to dopiero początek jego pięknej przygody, gdyż za cel postawił sobie wywalczenie pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej, który dzierży Tomasz Narkun.

 

- Media pytały mnie o walkę o pas zaraz po zwycięstwie. Nie chciałem być arogancki, ale wiem, że zdobędę ten pas. Analizowałem jego walki i wiem, że to będzie dobra walka - przyznał w rozmowie z mmafighting.com.

 

Narkun jest niepokonany od grudnia 2014 roku, kiedy to przegrał z Goranem Reljicem. Od tego czasu wygrał sześć pojedynków z rzędu, w tym ostatnio z Mamed Khalidovem na KSW 42. I to właśnie o rewanżowym starciu tych zawodników mówiło się w ostatnim czasie najwięcej, ale Prado jest pewny, że prędzej czy później dojdzie do jego spotkania z "Żyrafą".

 

- Narkun jest dobre w każdej płaszczyźnie, tak jak ja. To będzie wojna, a wygra ten, kto będzie bardziej tego chciał. A w tym mnie nie pokona - dodał.

Debiut Wagnera Prado w KSW w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze