Wraca Cafe Futbol! Gościem Probierz

Piłka nożna
Wraca Cafe Futbol! Gościem Probierz
fot. Polsat Sport

Już w niedzielę o 11:00 wraca nasz magazyn Cafe Futbol! Gościem Bożydara Iwanowa będzie trener Cracovii, Michał Probierz. W studiu nie zabraknie również stałych ekspertów Romana Kołtonia i Tomasza Hajty, którzy skomentują fatalne występy polskich drużyn w europejskich pucharach. W programie także wywiad z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski Jerzym Brzęczkiem.

Jeszcze nigdy polskie drużyny tak wcześnie nie pożegnały się z europejskimi pucharami. Górnik Zabrze swoją przygodę z Ligą Europy zakończył na II rundzie. Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok i Lech Poznań z tymi samymi rozgrywkami pożegnały się już na trzecim szczeblu rozgrywek. To właśnie w tym sezonie byliśmy świadkami największej kompromitacji w historii polskiej piłki klubowej. Mistrzowie Polski odpadli z F91 Dudelange z Luksemburga.

 

Beznadziejne występy naszych pucharowiczów zostaną szczegółowo przeanalizowane w naszym programie. W swoim stylu odniesie się do nich również Cezary Kowalski, który w swoim felietonie dosadnie skomentował grę naszych zespołów.

 

W programie wyemitujemy także ekskluzywny wywiad Marcina Feddka z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Trener opowie o swoim pomyśle na prowadzenie drużyny, a także wypowie się na temat konkretnych piłkarzy.

 

Nie zabraknie również wątku Cracovii. Zespół Probierza bardzo słabo rozpoczął sezon i w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy zgromadził zaledwie dwa punkty. Zapraszamy również do aktywnego oglądania naszego programu i udzielania się na Twitterze pod hashtagiem #CafeFutbol. Najciekawsze opinie i pytania pojawią się na antenie.

 

Prowadzący: Bożydar Iwanow

Gość: Michał Probierz

Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

 

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Dogrywka od 12:25 na Polsatsport.pl.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze